V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

  Referencie od zákazníkov

  google logo
  Roody
  Roody
  2024.02.08.
  Chcem sa len opýtať koľko zákazníkov prišlo ku vám po dsg úprave a chip tunningu od Optimtech pro? Bol som u neho raz a určite naposledy
  Golf Club
  Golf Club
  2024.01.18.
  Dlho som hladal firmu na upravu motora a prevodovky, nakoniec som si na zaklade recenzii vybral ProfiCheck. I ked som z BA, neolutoval som, pristup absolutne fantasticky, pan majtel vsetko presne vysvetli a hlavne netlaci do nezmyslov, jedoducho ukazkovy pristup a absolutna spokojnost. Odporucam :)
  Martin Mišún
  Martin Mišún
  2023.12.30.
  Spočiatku som si nebol istý, či danú úpravu riešiť alebo nie. Napokon ma presvedčili recenzie na Proficheck na internete a musím povedať, že neľutujem. Profesionálny prístup, prozákaznícka orientácia, promptné vyriešenie nečakaných komplikácií a úpravy, až pokým nebolo všetko podľa predstáv. Nárast výkonu je výrazne citeľný, auto jazdí oveľa svižnejšie, čo má však prekvapilo najviac je výrazné zníženie spotreby. Zatiaľ je to len pár sto kilometrov, takže musím preveriť časom, ale vyzerá to na neuveriteľné čísla (zníženie o cca. 15-20%) Ďakujem ešte raz a určite by som všetkým, ktorí takúto úpracu zvažujú odporučil , aby tých pár km naviac prešli a svoje autíčko zverili do rúk Vám!
  Lajo Nemeth
  Lajo Nemeth
  2023.12.06.
  Ochotný a príjemný prístup k zákazníkovi, šikovné a rýchle vybavenie. Ďakujem 👌🏻🙂
  Peter Herceg
  Peter Herceg
  2023.10.23.
  Auto ide perfektné. Prístup, komunikácia všetko super. Kto váha, smelo do toho
  Stefan Horvath
  Stefan Horvath
  2023.10.15.
  Maximálna spokojnosť chiptuningom teraz Kia Sportage 1.6tgdi ide super som nadmieru spokojný to zrýchlenie nemá chybu pán ktorý to mi robil vyzná sa obore vie čo robí super môžem len odporučiť
  Filip
  Filip
  2023.10.03.
  Veľmi ochotný a profesionálny prístup, prevodovka je naladená perfektne. Auto radí presne podľa mojich predstáv.
  Jan Jambrich
  Jan Jambrich
  2023.09.20.
  Rýchly a seriózny prístup. Podtačanie dsg vyriešený, + chip, vypnutie start/stop a pásov. Odporúčam, chlapík vie čo robí.
  Načítavam