Chiptuning katalóg

Referencie od zákazníkov

google logo
Roody
Roody
2024.02.08.
Chcem sa len opýtať koľko zákazníkov prišlo ku vám po dsg úprave a chip tunningu od Optimtech pro? Bol som u neho raz a určite naposledy
Golf Club
Golf Club
2024.01.18.
Dlho som hladal firmu na upravu motora a prevodovky, nakoniec som si na zaklade recenzii vybral ProfiCheck. I ked som z BA, neolutoval som, pristup absolutne fantasticky, pan majtel vsetko presne vysvetli a hlavne netlaci do nezmyslov, jedoducho ukazkovy pristup a absolutna spokojnost. Odporucam :)
Martin Mišún
Martin Mišún
2023.12.30.
Spočiatku som si nebol istý, či danú úpravu riešiť alebo nie. Napokon ma presvedčili recenzie na Proficheck na internete a musím povedať, že neľutujem. Profesionálny prístup, prozákaznícka orientácia, promptné vyriešenie nečakaných komplikácií a úpravy, až pokým nebolo všetko podľa predstáv. Nárast výkonu je výrazne citeľný, auto jazdí oveľa svižnejšie, čo má však prekvapilo najviac je výrazné zníženie spotreby. Zatiaľ je to len pár sto kilometrov, takže musím preveriť časom, ale vyzerá to na neuveriteľné čísla (zníženie o cca. 15-20%) Ďakujem ešte raz a určite by som všetkým, ktorí takúto úpracu zvažujú odporučil , aby tých pár km naviac prešli a svoje autíčko zverili do rúk Vám!
Lajo Nemeth
Lajo Nemeth
2023.12.06.
Ochotný a príjemný prístup k zákazníkovi, šikovné a rýchle vybavenie. Ďakujem 👌🏻🙂
Peter Herceg
Peter Herceg
2023.10.23.
Auto ide perfektné. Prístup, komunikácia všetko super. Kto váha, smelo do toho
Stefan Horvath
Stefan Horvath
2023.10.15.
Maximálna spokojnosť chiptuningom teraz Kia Sportage 1.6tgdi ide super som nadmieru spokojný to zrýchlenie nemá chybu pán ktorý to mi robil vyzná sa obore vie čo robí super môžem len odporučiť
Filip
Filip
2023.10.03.
Veľmi ochotný a profesionálny prístup, prevodovka je naladená perfektne. Auto radí presne podľa mojich predstáv.
Jan Jambrich
Jan Jambrich
2023.09.20.
Rýchly a seriózny prístup. Podtačanie dsg vyriešený, + chip, vypnutie start/stop a pásov. Odporúčam, chlapík vie čo robí.

Pridaj komentár

Načítavam